iptv nedir

  • Tarih |

İptv gelişen teknoloji ile hayatımıza giren bir yeni nesil internet televizyonudur.

Bundan 10 yıl öncesine kadar sadece adını duyduğumuz iptv teknolojisi gelişen internet alt yapıları ve çok hızlı internet hizmetleri ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olma yönünde ilerlemektedir.

Bu konuda tabiki ISS lerinde katkısı çok önemlidir örnek vermek gerekirse Türkiyede AKK olması sebebi ile bir çok kişi kota kaygısı ile biraz tedirgin olarak yaklaşmaktadır iptv teknolojisine.

Anca 31/12/2018 sonunda AKK ülkemizdede kaldırılacak olması iptv teknolojisine arz ve talebi önemli ölçüde arttırmaktadır.

Sizde bu kuşku ve endişeler içerisindeyseniz biraz daha araştırma yaparak sizlere en  uygun internet servis sağlayıcısını seçmenizi öneriyoruz  bazı firmalar bugün itibari ile adil kullanım kotası uygulamasını kaldırmış bulunmaktadır her ne kadar fiyatlar yüksek olsada 2018 sonunda bu fiyatlar çok daha aşşağıya çekilerek sorunsuz ve kaliteli internet hizmeti almaya başlayacaksınız.

iptvserver.com ailesi olarak sizlere tavsiyemiz paketlerimizden satın alarak kotasız bir internet hizmetine sahip olmanız ve sorunsuz bir şekilde yayınlarımızı çanak anten derdi olmadan izlemenizdir.

Dilediğiniz yerde iptv yayınlarımıza ulaşma imkanınız vardır.

Telefon , Tablet, Bilgisayar ve tüm iptv destekleyen cihazlarınızdan yayınlarımızı sorunsuzca izleyebilirsiniz.